Łatwiej zapamiętać daty podkreślając je – cechy charakterystyczne cienkopisów

Cienkopisy są powszechnie wykorzystywane przez uczniów oraz wszystkich miłośników artykułów piśmienniczych. Mają szerokie zastosowanie, łatwo je kupić, a przede wszystkim są niezwykle praktyczne. Co je wyróżnia?

Miękkość

Cienkopisami pisze się niezwykle miękko. Z tego powodu swobodnie mogą używać je nawet osoby z niewprawną jeszcze ręką, czyli dzieci. Pisanie nimi nie wymaga dużej siły, a pozostawiony przez nie ślad jest intensywny i wyraźny. Nadają się na długopisy do nauki pisania, bo nie rozmazują się ani nie rozlewają.

Szeroka gama kolorystyczna

Cienkopisy stabilo ze sklepu Biurwa są dostępne we wielu kolorach i odcieniach. Dzięki temu można używać ich do kolorowania oraz rysowania. Podstawowe komplety zawierają w sobie podstawowe kolory, tj. czarny, czerwony, niebieski i zielony. Na rynku są też dostępne komplety liczące dużo więcej odcieni – 12, 24 lub więcej. Często też, można kupić cienkopisy na sztuki. Płaci się wtedy jedynie za wybrane kolory. Są one ciekawą propozycją dla wszystkich, którzy lubią prowadzić kolorowe notatki i rysunki.

Nie przebijają

Bardzo ważne jest, że cienkopisy dobrej jakości, takie jak cienkopisy stabilo nie przebijają na drugą stronę papieru. W związku z tym można ich używać bez obaw, że zniszczą one wydruk lub notatki. Jest to szczególnie ważna cecha, ponieważ ślad pozostawiony przez cienkopis jest bardzo wyraźny. Można, więc spodziewać się, że będzie on widoczny.

Comments are closed.