Koszulki na dokumenty – niezbędne w każdym biurze.

Koszulki na dokumenty to niezbędny element wyposażenia każdego biura. Choć często nawet nie zwraca się na nie uwagi, to jednak znacznie ułatwiają codzienną pracę z dokumentami i zapewniają ich bezpieczne przechowywanie. Dzięki temu, że są przeźroczyste, to pozwalają na łatwy podgląd arkuszy i usprawniają czynności związane z dokumentacją i archiwizowaniem, co jest kluczowe dla każdej firmy. 

Koszulki biurowe groszkowe i krystaliczne

koszulki na dokumenty

Najpopularniejsze rodzaje koszulek do segregatora to groszkowe lub krystaliczne. Różnica polega na rodzaju folii, z której zostały stworzone koszulki. Groszkowe są dużo chętniej kupowane do codziennego użytku biurowego, dzięki temu, że ich powierzchnia jest matowa, to nie brudzi się tak szybko, dlatego są wygodniejsze do przechowywania dokumentów. Krystaliczne wyglądają bardziej elegancko, ale łatwiej je pobrudzić lub zarysować. Lepiej sprawdzają się do prezentacji albo do przekazywania dokumentów, kiedy wszystko ma wyglądać schludnie. W obu przypadkach można zdecydować się na klasyczne bezbarwne koszulki biurowe, ale dostępne są także barwione na różne kolory, co może pomóc w katalogowaniu arkuszy. 

Koszulki na dokumenty

Podstawową kwestią przy zakupie koszulek biurowych jest ich format – standardowo dostępne są w rozmiarze A4, jednak w sklepach dość łatwo można znaleźć formaty A5 czy A3. Dostępne są także koszulki na dokumenty (https://www.biurfan.pl/koszulki-na-dokumenty-cat-335) robione na zamówienie – wtedy rozmiar można dostosować do własnych potrzeb. Można także wybierać pomiędzy koszulkami otwartymi i zamkniętymi. Otwarte pozwalają na wsunięcie dokumentów od góry, a zamknięte, jak sama nazwa wskazuje, pozwalają na zamknięcie arkuszy w koszulce, co daje dodatkowe zabezpieczenie. 

Comments are closed.